Rekrutacja uzupełniająca osób z niepełnosprawnością wzroku – Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy w Sobieszewie

 


Rekrutacja uzupełniająca osób z niepełnosprawnością wzroku


Rekrutacja uzupełniająca osób z niepełnosprawnością wzroku do treningów O&M w ramach projektu “Trening orientacji przestrzennej dla osób niewidomych i słabowidzących (TOPON)”

Zapraszamy chętne osoby z niepełnosprawnością wzroku z Gdyni i Gdańska lub okolicy do udziału w zajęciach „Trening Orientacji Przestrzennej i Mobilności”.

Forma zajęć

Zajęcia prowadzone będą w formie indywidualnych treningów orientacji przestrzennej  i mobilności (O&M) przez instruktorów: Pani Katarzyna (Gdynia), pan Arkadiusz (Gdańsk) biorących udział w szkoleniach organizowanych w ramach ww. projektu.

Odbiorcy zajęć

Treningi adresowane są do osób z niepełnosprawnością wzroku: dzieci, osób nastoletnich oraz dorosłych, które potrzebują wsparcia w obszarze samodzielnego i bezpiecznego poruszania się. Przy czym, w przypadku dzieci z zajęć mogą skorzystać te, które przynajmniej rozpoczęły naukę w szkole podstawowej (od klasy 0).

Link do ogłoszenia znajduje się tutaj:

https://topon.pfron.org.pl/aktualnosci/rekrutacja-uzupelniajaca-osob-z-niepelnosprawnoscia-wzroku-do-treningow-om-w-ramach-projektu-trening-orientacji-przestrzennej-dla-osob-niewidomych-i-slabowidzacych-topon/

Zgłoszenia należy przesyłać do 16 stycznia 2023 r.

W przypadku, gdyby Państwo potrzebowali pomocy w wypisaniu wniosku prosimy o kontakt z panem Arkadiuszem numer tel. 697-723-394.

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress