Regulamin Czworonogów – Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy w Sobieszewie

 


Regulamin Czworonogów


Loading

Regulamin Czworonogów

Opublikowano: piątek, 24 marca 2023 16:13 Liczba Odwiedzin:

Regulamin pobytu czworonogów

na terenie Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego w Sobieszewie:

 1. Koszt pobytu czworonoga w ORW wynosi 40 zł za dobę, małe psy i koty 20 zł za dobę. Wyjątkiem jest pies przewodnik, którego pobyt jest bezpłatny.
 2. Posłanie i wyżywienie dla swoich podopiecznych Goście zapewniają we własnym zakresie.
 3. W ORW mogą przebywać tylko psy nieagresywne.
 4. Zakwaterowanie z pupilem możliwe jest jedynie w wybranych pokojach. Zwierzęta powinny być trzymane w pokojach właścicieli.
 5. Prosimy, aby przed przyjazdem, czworonoga wykąpać i wyczesać, żeby nie zabrudzić pokoju i zostawić jak najmniej sierści.
 6. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.
 7. Obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt do jadalni, kawiarenki, kaplicy i na teren placu zabaw. Wyjątek stanowi pies przewodnik w trakcie pracy.
 8. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa czworonóg będzie przez niego zabrudzona (sierść, błoto) lub uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do zwrotu kosztów zakupu kompletu pościeli w wysokości 100 zł /szt.
 9. Właściciele są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez czworonogi na terenie Ośrodka.
 10. Czworonóg nie powinien być pozostawiony sam w pokoju jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości i nie dłużej niż 30 minut.
 11. Wszystkie szkody w mieniu ORW, bądź mieniu innych gości spowodowane przez pupila będą wyceniane przez kierownictwo Ośrodka, a ich kosztami będą obciążeni właściciele.
 12. Za niepoinformowanie kierownictwa Ośrodka o posiadaniu czworonoga w pokoju, zostanie nałożona kara w wysokości 300 zł (+koszt pobytu).

 

Poprzednia
Następna

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress