Uroczyste obchody 70 – lecia działalności naszego Ośrodka – Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy w Sobieszewie

 


Uroczyste obchody 70 – lecia działalności naszego Ośrodka


Loading

Uroczyste obchody 70 – lecia działalności naszego Ośrodka

Opublikowano: poniedziałek, 3 lipca 2017 10:32 Liczba Odwiedzin:

Dnia 20.06.2017r.w Ośrodku  odbyły się uroczyste obchody 70 – lecia działalności. O godzinie 11.30 rozpoczęła się część oficjalna. Po powitaniu gości i okolicznościowym przemówieniu kierownika Ośrodka- s. Hiacynty  wyświetlona została prezentacja multimedialna opowiadająca historię                       i teraźniejszość Ośrodka Rehabilitacyjno – Wypoczynkowego w Sobieszewie w latach 1946 – 2016.

O godzinie 12.00 odbyła się uroczysta Msza Św. dziękczynna sprawowana przez ks. Proboszcza Macieja Kucharzyka , Ojca Eugeniusza Pokrywkę oraz ks. Stanisława Ładę. Po Mszy Św. w ramach uroczystości miało miejsce poświęcenie i oddanie do użytku  zmodernizowanej ścieżki dydaktyczno – ekologicznej .

Po okolicznościowych wystąpieniach i podziękowaniach dla przybyłych gości wszyscy udali się na obiad,    po czym mogli obejrzeć przygotowaną przez nas wystawę pt. ”Sobieszewo w służbie niewidomym „

Występ Gdyńskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Piotra Klemenskiego oraz podziękowanie zaproszonym gościom za udział w uroczystości zamknęły część oficjalną imprezy.

Zwieńczeniem obchodów było spotkanie przy ognisku. W miłej atmosferze toczyły się pełne wrażeń                    i sympatii rozmowy, bowiem „są czasy, miejsca i ludzie, których się nie zapomina…”.

Poprzednia
Następna

Leave a Comment

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress