Praca Kucharz /Kucharka – Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy w Sobieszewie

Praca Kucharz /Kucharka

          Kucharz / Kucharka

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy
w Sobieszewie

Przykładowy zakres obowiązków kucharza:

  • przygotowywanie potraw i dań kuchni polskiej
  • nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,
  • współtworzenie nowych receptur potraw,
  • utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

Przykładowe wymagania na stanowisku :

  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,
  • znajomość i przestrzeganie systemu HACCP,
  • punktualność,
  • pasja i zamiłowanie do gotowania,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza,
  • książeczka sanitarno-epidemiologicznej,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy.

Gwarantujemy:

  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia indywidualna,
  • praca w systemie zmianowym,
  • umowa o pracę
  • odzież służbowa,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do wyżywienia.

Więcej informacji pod numerem telefonu 503-536-440 – Kierownik Ośrodka

CV proszę wysyłać na adres: orwsobieszewo@wp.pl lub składać osobiście
ul. Przegalińska 29, 80-680 Gdańsk Sobieszewo.

Likebox Slider Pro for WordPress